Studia podyplomowe KODER MEDYCZNY

W wyniku nawiązanej współpracy Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych z uczelniami wyższymi istnieje możliwość nabycia kwalifikacji do nowegostanowiska w ochronie zdrowia, jakim jest koder medyczny, poprzez udział w procesie kształcenia na studiach wyższych, tj.:

1) Studia dzienne II stopnia (magisterskie) na kierunku Zdrowie Publiczne Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, w zakresie dokumentacji i statystyki medycznej – 4 semestry,
najbliższy nabór: wrzesień 2021 r.

 

logo UJK CM

Oferta dydaktyczna kierowana jest do kandydatów zainteresowanych zagadnieniami związanymi z dokumentacją i statystyką medyczną. Zapraszamy absolwentów studiów I stopnia, którzy w swojej pracy planują zajmować się kodowaniem informacji medycznej, rozliczaniem świadczeń medycznych finansowanych ze środków publicznych oraz gromadzeniem i analizowaniem danych dotyczących kosztów procedur świadczonych przez placówki ochrony zdrowia.
Szczegółowych informacji na temat studiów udziela Instytut Zdrowia Publicznego
CM UJK, tel. 41 349 69 52 lub 48.
 
2) Studia podyplomowe Koder medyczny w Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi – 2 semestry, najbliższy nabór: aktualnie trwający (do 15.05.2021 r.).
3) Executive Master of Business Administration (EMBA) Koder Medyczny w Kolegium Kształcenia Podyplomowego Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie – 2 semestry, nabór ciągły - zajęcia rozpoczną się po skompletowaniu minimalnej wymaganej grupy.

 

 

AEH logo

Program przygotowany jest z myślą o osobach zajmujących obecnie lub zamierzających w przyszłości pełnić funkcje kodera medycznego w podmiotach ochrony zdrowia. Studia Executive Master of Business Administration EMBA przygotowują do pracy menedżerskiej wyższego szczebla.
Szczegóły oferty na stronie.
Dodatkowych informacji udzieli Państwu Dyrektor Kolegium Kształcenia Podyplomowego, Pan mgr Sławomir Jagieła, MBA, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub Pani Ramona Vu, Specjalista ds. studiów podyplomowych Kolegium Kształcenia Podyplomowego, tel. 22 536 5418 lub 695 695 545, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
Zajęcia na w/w uczelniach są w większości prowadzone przez ekspertów PTKM z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, praktyków, którzy na co dzień zajmują się daną tematyką w swojej pracy zawodowej.
Liczymy, że powyższa oferta spotka się z zainteresowaniem i umożliwi Państwu aktualizację lub poszerzenie wiedzy z zakresu organizacji, zarządzania i szeroko pojętej współpracy z płatnikiem publicznym, szczególnie w realizacji i rozliczania świadczeń zdrowotnych.