Bezpłatne szkolenie w dniu 20 listopada - programy lekowe

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „Aktualne wyzwania związane z realizacją programów lekowych – jak sobie z nimi radzić?". Odbędzie się ono w dniu 20 listopada 2023 r. (poniedziałek), o godzinie 13:00, w formie on-line.
Wydarzenie, prowadzone w formie webinarowej, poświęcone będzie realizacji i rozliczaniu świadczeń oraz leków w programach lekowych, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań stojących obecnie przed placówkami medycznymi.
Uczestnictwo w wydarzeniu jest nieodpłatne dla przedstawicieli podmiotów leczniczych (celem przyjęcia zgłoszenia prosimy przy rejestracji podawać pełne dane pracodawcy [placówki] oraz służbowy adres e-mail!), jednakże wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem https://szkoleniaptkm480.clickmeeting.com/pl/register.
Z uwagi na ograniczenia techniczne platformy Clickmeeting liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń (w przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie ograniczenie potwierdzanych zgłoszeń w liczbie max. 5 osób z jednego podmiotu leczniczego)!