Webinarium “Dokumentacja medyczna w podmiotach leczniczych w praktyce”

W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie ze strony placówek medycznych, mając na uwadze aktualny stan zagrożenia epidemiologicznego, pragnę przedstawić Państwu ofertę udziału w webinarium (szkoleniu on-line) pt.: Dokumentacja medyczna w podmiotach leczniczych w praktyce, które odbędzie się w dniu 15 czerwca 2020 r. w godzinach: 16:30 – 18:00 oraz w dniu 18 czerwca 2020 r. w godzinach: 10:00 – 12:00.

Spotkanie to będzie prowadzone przez praktyków, którzy zajmują się tematyką dokumentacji medycznej w codziennej pracy zawodowej, będących jednocześnie ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.

To co nas wyróżnia od innych firm szkoleniowych to nie tylko kompleksowa wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, która z sukcesami jest wykorzystywana w bieżącej działalności placówek medycznych w Polsce, o wielu specjalnościach!

W załączeniu przedstawiam program oraz sylwetki prelegentów, którzy spojrzą na tematykę z dwóch, innych perspektyw.

Osoby zainteresowane, po rejestracji na wybrany termin szkolenia, winny dokonać wpłaty na konto PTKM prowadzone w mBank S.A., numer:
65 1140 2004 0000 3302 7938 4654, w wysokości:
1) uczestnictwo jednego uczestnika z danej organizacji (wg numeru NIP): 150,00 zł brutto (słownie: sto pięćdziesiąt złotych, 00/100);
2) uczestnictwo trzeciego i każdego kolejnego uczestnika z danej organizacji (wg numeru NIP) – rabat w wysokości 10%: 135,00 zł brutto (słownie: sto trzydzieści pięć złotych, 00/100);
3) uczestnictwo osoby będącej członkiem Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych – rabat w wysokości 20%: 120,00 zł brutto (słownie: sto dwadzieścia złotych, 00/100).

UWAGA: rabaty opisane w punktach 2) i 3) nie sumują się!

Wniesienie opłaty jest podstawą do potwierdzenia zgłoszenia przez Organizatora.
Szczegółowe zasady realizacji webinariów określa regulamin dostępny w załączeniu oraz zamieszczony na stronie wydarzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Naszych webinariach oraz szkoleniach!

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych
dr n. o zdr. Michał Chrobot