Podsumowanie zmian w realizacji i rozliczaniu świadczeń. Perspektywa na rok następny - konferencja w dniu 28 stycznia 2022 r.

Zapraszamy Państwa na II Konferencję PTKM pod hasłem „Podsumowanie zmian w realizacji i rozliczaniu świadczeń. Perspektywa na rok następny”, organizowaną przez Polskie Towarzystwo Koderów Medycznych oraz Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie. Konferencja odbędzie się w dniu 28 stycznia 2022 r. w Auli Wykładowej Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, przy ulicy Okopowej 59, od godziny 10:00.

Wydarzenie realizowane będzie w formule zamkniętej (wymagana wcześniejsza rejestracja). Udział w konferencji dla członków zwyczajnych PTKM jest BEZPŁATNY. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć w wydarzeniu po uiszczeniu opłaty konferencyjnej (500,00 zł za udział w konferencji oraz przerwy kawowe. Opłata nie obejmuje kosztów ewentualnego zakwaterowania).

UWAGA: rejestracja dokonana jest w webinarowym serwisie CLICKMEETING, ale otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest potwierdzeniem możliwości OSOBISTEGO UDZIAŁU W KONFERENCJI.

 

Z uwagi na wskazania epidemiczne liczba uczestników może być ograniczona do osób zaszczepionych, które przechorowały COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub posiadających negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 i limitowana (Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia). 

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać do dnia 20 stycznia 2022 roku, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej: 
https://szkoleniaptkm480.clickmeeting.com/ii-konf-podsumowanie-zmian/register

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Opis konferncji (wersja pdf)
Program konferencji (wersja pdf)
Regulamin konferencji (wersja pdf