Zmiany w organizacji i finansowaniu świadczeń zdrowotnych w Polsce - konferencja PTKM

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na I Konferencję Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych pn. "Zmiany w organizacji i finansowaniu świadczeń zdrowotnych w Polsce", organizowaną przez Zarząd PTKM oraz Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach przy współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

Konferencja planowana jest na 23-24 września 2021 r, w Auli Wykładowej SUM Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego SUM, przy ul. Medyków 14 w Katowicach (pierwsze wejście od strony parkingu B).

Prelekcje w trakcie konferencji będą prowadzone przez ekspertów PTKM z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dydaktycznych oraz praktyków, którzy na co dzień zajmują się daną tematyką w swojej pracy zawodowej. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami z zakresu organizacji, prawa medycznego oraz zdrowia publicznego.

Wydarzenie realizowane będzie w formule zamkniętej (wymagana wcześniejsza rejestracja). Szczegółowy regulamin oraz link do rejestracji dostępny jest na stronie https://szkoleniaptkm480.clickmeeting.com/i-konferencja-katowice/register

Z uwagi na wskazania epidemiczne liczba uczestników jest ograniczona do osób zaszczepionych i limitowana (Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia).

Liczymy, że organizowana przez Nas konferencja spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli wspólnie poszerzać wiedzę oraz dobre praktyki w organizacji, realizacji i rozliczaniu świadczeń zdrowotnych. Serdecznie zapraszamy na gościnny Śląsk!

 

Regulamin konferencji (pdf)

Program konferencji (pdf)

Opis konferencji (pdf)