Podsumowanie zmian w realizacji i rozliczaniu świadczeń w 2020 roku. Perspektywa na rok następny. Wydarzenie on-line, w dniu 22.12.2020 r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnej konferencji pt. "Podsumowanie zmian w realizacji i rozliczaniu świadczeń w 2020 roku. Perspektywa na rok następny". Wydarzenie odbędzie się w formie on-line, w dniu 22.12.2020 r., w godzinach 10:00 – 14:00, i jest kierowane do przedstawicieli placówek medycznych, w tym osób zarządzających szpitalami, przychodniami czy oddziałami szpitalnymi, jak również osób zajmujących się tematyką rozliczania świadczeń w ramach umów z NFZ.

Prelekcje w trakcie konferencji będą prowadzone przez ekspertów PTKM z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, praktyków, którzy na co dzień zajmują się daną tematyką w swojej pracy zawodowej oraz zaproszonych ekspertów zewnętrznych, specjalistów w omawianej przez siebie dziedzinie.

Dzięki naszym Partnerom wydarzenie będzie realizowane w formule otwartej i nieodpłatnej (https://szkoleniaptkm480.clickmeeting.com/konf_pods_roku_persp_na_2021). Konferencja będzie dostępna także na Naszej stronie internetowej (https://ptkm.org.pl/oferta-ptkm/konferencje) i kanale w serwisie YouTube.

Liczę, że organizowana przez Nas konferencja spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli wspólnie poszerzać wiedzę oraz dobre praktyki w organizacji, realizacji i rozliczaniu świadczeń zdrowotnych.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych
dr n. o zdr. Michał Chrobot

 

 

PARTNERZY KONFERENCJI:

Partner Złoty:

 Partnerzy Srebrni:

 

 

 

 

AZ logo