Szkolenia Listopad – Grudzień 2020 r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do udziału w cyklu bezpłatnych webinariów, kierowanych do przedstawicieli placówek medycznych zajmujących się tematyką rozliczania świadczeń w ramach umów z NFZ, w tym koderów medycznych.

Webinaria poświęcone będą zasadom rozliczania świadczeń w wybranych zakresach świadczeń, specjalnym zasadom rozliczeń w okresie epidemii oraz planowanym zmianom w systemie ochrony zdrowia na podstawie założeń pilotażu  sieci onkologicznej i patomorfologicznej.

Poniżej planowane tematy oraz terminy webinarów:

  • Organizacja i rozliczanie diagnostyki i leczenia pacjentów z SARS-CoV-2 - w dniu 24.11.2020 r., w godz. 16:00 – 18:00, prowadzący: mgr Renata Wachowicz, dr n. prawn. Katarzyna Dąbek-Krajewska, moderator: dr n. o zdr. Michał Chrobot;
  • Rozliczanie ścieżki pacjenta z rakiem płuca – od rozpoznania, aż do leczenia systemowego - w dniu 07.12.2020 r., w godz. 11:00 – 13:00; prowadzący: dr n. med. Aleksandra Sierocka, mgr Bartosz Maleszczuk, moderator: dr n. o zdr. Michał Chrobot;
  • Zasady realizacji i finansowania świadczeń w ramach pilotażu sieci onkologicznej oraz pilotażu patomorfologicznego - w dniu 17.12.2020 r., w godz. 16:00 – 18:00 prowadzący: dr n. o zdr. Michał Chrobot, dr n. med. Erwin Strzesak, moderator: mgr Bartosz Maleszczuk.

Dzięki Naszym Partnerom webinaria dla Państwa realizowane będą w formule nieodpłatnej i zamkniętej (wymagana wcześniejsza, odrębna rejestracja na każde ze spotkań). Szczegółowy regulamin oraz linki do rejestracji dostępne są na stronie http://szkoleniaptkm480.clickmeeting.com. Z uwagi na ograniczenia techniczne platformy wymiarowej liczba uczestników jest limitowana.

Liczę, że organizowane przez Nas wydarzenia spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli poszerzać wspólnie szerzyć wiedze oraz dobre praktyki w realizacji i rozliczaniu świadczeń zdrowotnych w formie szkoleń e-learningowych.

                                                                            Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu

Polskiego Towarzystwa Koderów Medycznych

dr n. o zdr. Michał Chrobot

sponsorzy_cykl_XI_2020.png